Jazdy dla zaawansowanych

  • Jazdy dla profesjonalistów
  • Jazdy dla profesjonalistów
  • Jazdy dla profesjonalistów

Wszystkich chętnych na rozwinięcie swoich umiejętności podstawowych, zapraszamy na jazdy dla zaawansowanych.
Zajęcia są prowadzone zarówno w krytej hali jak i placu treningowym. Ćwiczenia odbywają się na doświadczonych koniach sportowych. Jeżeli macie ochotę na miła galopadę wśród zielonych wzgórz, ta oferta jest właśnie dla Was! Jeśli chcecie nauczyć się skakać przez przeszkody, lub zasmakować ujeżdżeniowej perfekcji czekamy na Was codziennie, wraz z naszymi uśmiechniętymi konikami!

Uczestnicy jazd zaawansowanych i treningów sportowych mają możliwość startu w zawodach na naszych koniach. Nasz klub organizuje w ciągu roku kilkanaście imprez sportowych. Nasi zawodnicy wielokrotnie zdobywali mistrzostwo i vice mistrzostwo Polski północnej w klasie seniorów i juniorów.
Nieważne czy jesteś sportowcem szykującym się na zawody, czy miłośnikiem koni chcącym pogłębić swoje umiejętności – nasza kadra czeka właśnie na Ciebie!

Zajęcia skoki przez przeszkody prowadzi Matylda Iglikowska-Cichosz. Posiada I klasę sportową i wieloletni staż w startach zawodów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wielokrotna uczestniczka mistrzostw Polski w skokach i WKKW, vicemistrz seniorów województwa pomorskiego 2011.

Treningi ujeżdzeniowe prowadzi Alicja Iglikowska. Posiada 20 letni staż w startach zawodów rangi ogólnopolskiej i regionalnej. Wieloletni trener juniorów i seniorów w ujeżdzeniu.

Sport konny jest dla każdego, nie ma w nim żadnych barier wiekowych.
Zapraszamy wszystkich wieku 10 – 110 lat!

 

  • Jazdy pro