Półkolonie lato 2024 - turnusy (700 zł)

Bardzo polecam, konie szkółkowe zadbane, bardzo przyjazne i niezmęczone. Instruktorka z dużą wiedzą i dobrym podejściem. Po jeździe moja córka bardzo zadowolona, pomimo tylko 30 minut dowiedziała się więcej informacji niż przez pół roku jazdy w innej stadninie.

Karolina Bernatowicz

Bardzo polecam, dobre warunki, wspaniała atmosfera i rewelacyjna obsługa😍

Ola Adamiuk

Kameralnie, bez spinki i popisywania się. Super dla dzieci.

Mateusz Kan

Polecam szkółkę jeździecką w Lipcach. Wszystkie sprzęty są w dobrym stanie technicznym i regularnie są przeglądane. Pracownicy dbają o bezpieczeństwo podczas jazdy i nauki. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można odpocząć i zapoznać się z końmi, to ten ośrodek jest idealny

Patryk Kowalewski

Do ośrodka trafiłam po kilku letniej przerwie od jeździectwa. Już po pierwszych zajęciach stwierdziłam, że to najlepsze miejsce na rozwój. Konie są dobierane do poziomu jeźdźca, a bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu.

Zuzanna Karlak

Pierwszy raz bylam na lekcji jazdy konnej i jestem zachwycona profesjonalnym podejściem instruktora. Polecam serdecznie

Weronika Brzezińska

Odwiedziłem to miejsce ostatnio z rodziną z polecenia koleżanki (07.05.2022). Przyznam szczerze, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Nie miałem pojęcia że taki obiekt w ogóle istnieje w okolicy 🙂 miejsce oceniam bardzo pozytywnie, zadbane, duża przestrzeń do nauki jazdy.

Michał Sawicki

Nigdy w życiu nie jeźdzłiem konno, ale dostałem prezent i udałem się na pierwszą lekcję. Strach od razu przełamany przez instruktora i nawet nie wiem kiedy minęła godzina. Polecam wszystkim!

Tomasz Krysztofik

Jestem najszczęśliwsza na świecie, że trafiłam właśnie do tej szkółki. Koniki zadbane, widać że właścicielka robi to z pasją i z miłości do tych cudownych zwierząt. Bardzo dobrze, że można jeździć w hali, gdzie nie ma bodźców zewnętrznych.

Agnieszka Gabryel

Poprzedni
Następny
Skontaktuj się