Jazdy indywidualne

Masz ochotę wystartować w zawodach? Twój koń nie zawsze rozumie co do niego mówisz? A może pragniesz zgłębić najwyższe tajniki profesjonalnej jazdy? Jeżeli tak, to czekamy właśnie na Ciebie! Treningi indywidualne przewidziane są dla wszystkich osób, które chcą poprzez bezpośrednią pracę z trenerem rozwinąć swoje umiejętności. Przygotowujemy na zawody i pokazujemy najbardziej zaawansowane elementy hippiki. Nasi trenerzy stworzą dla Ciebie indywidualny program treningowy, który będzie dostosowany do Twoich możliwości i potrzeb. Jazdy konnej mogą uczyć się wszyscy : starsi i młodsi, zaawansowani i mniej zaawansowani. Jedno jest jednak pewne gwarantujemy Ci najwyższy standard i najlepsze wyniki!

  • Jazdy indywidualne
  • Jazdy indywidualne
  • Jazdy indywidualne

Nasi trenerzy prowadzą również zajęcia objazdowe. Jeżeli chcesz byśmy do Ciebie przyjechali- nie wahaj się i zadzwoń. Profesjonalne treningi, układanie trudnych koni, pomoc przy koniach młodych.

Treningi skokowe prowadzi Matylda Iglikowska-Cichosz. Posiada I klasę sportową i wieloletni staż w startach zawodów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wielokrotna uczestniczka mistrzostw Polski w skokach i WKKW, vicemistrz seniorów województwa pomorskiego 2011.


Treningi ujeżdzeniowe prowadzi Alicja Iglikowska. Posiada 20-letni staż w startach zawodów rangi ogólnopolskiej i regionalnej. Wieloletni trener juniorów i seniorów w ujeżdzeniu.

  • Jazdy indywidualne